Meer dan 25 jaar ervaring & 407.000 klanten in de benelux
Simpele installatie van al onze producten. Max 10 minuten
Meer bestellen = Meer besparen. Tot 30% extra korting
Wij zijn pas tevreden als u dat bent. Wij helpen graag. Meer dan 32.000+ reviews
HULP NODIG?
Neem contact op met onze klantenservice
020-2613415
Ma t/m vr tussen 09.00 - 17.00 uur of chat met ons (ook in weekend en avonden).
ONZE KLANTEN
Onderdeel van PAX. De waardering van www.paxraamdecoratie.nl
bij Webwinkel Keurmerk Klantbeoordelingen
is 9.2/10 gebaseerd op 1200+ recente reviews.
KVK: 64238504 | BTW: NL855580173B01
Telefoon 020-2613415 - © PAX Company B.V.
-
Kindveilig / Montagehoogte (Lengte ketting of koord)
Vult u WEL een montage hoogte in, dan is de formule als volgt: Montage hoogte -/- 155 CM = ketting of koord lengte
Voorbeeld: U vult 400 CM montage hoogte in. Dan wordt de ketting/koord lengte = 400 CM -/-155 CM = 245 CM.
Let op: Vult u NIET een montage hoogte in, dan wordt de ketting/koord lengte standaard 2/3 van de producthoogte, dit is de kindveilige hoogte.
Voorbeeld: U vult 200 CM product hoogte in. Dan wordt de ketting/koord lengte 130 CM.
Mogelijk krijgt u vanaf deze afmeting een lasnaad.
Kijk bij de details van de gekozen stof (mouseover) om te zien bij welke afmeting u een lasnaad krijgt.
Dit is zeer kleine overlap op de stof om tot de gewenste hoogte te komen. Deze lasnaad zullen wij altijd zo veel mogelijk uit het zicht verwerken.
Kies het gewenste type bevestiging
1). Standaard zijsteunen met afdekkapjes
Deze steunen monteer u op het plafond, aan de wand of op het kozijn. De steunen zijn beschikbaar in de kleuren wit, creme, bruin, grijs, antraciet en zwart. Hieronder een voorbeeld van de afdekkapjes met de bijbehorende afmetingen:
Hieronder een voorbeeld van de metalen steunen met de bijbehorende afmetingen:
2). Kiepkantel steun
Deze steunen klemt u om het kozijn heen en hierbij hoeft u niet te boren. De steun is alleen in de kleur wit beschikbaar.
A). Standaard rolgordijn & Montageprofiel
Hier worden de steunen geleverd in de syteemkleur van uw keuze. U kunt kiezen tussen de systeemkleuren:
- Wit (RAL 9003)
- Creme (RAL 1013)
- Grijs (RAL 7040)
- Antraciet (RAL 7016)
- Zwart (RAL 9005)
- Geanodiseerd zilver
De onderlat
Standaard wordt een rolgordijn geleverd met een bekleed onderlat (in de kleur van de gekozen stof). Indien u kiest voor een "aluminium onderlat" wordt deze geleverd in de keuze van het systeemkleur.
B). Het product Rolgordijn op maat zijgeleiding U-profielen
Hier wordt de cassette, zijgeleiding & onderlat in dezelfde systeemkleur geleverd. Kies uit de systeemkleuren:
- Wit (RAL 9003)
- Creme (RAL 1013)
- Grijs (RAL 7040)
- Antraciet (RAL 7016)
- Zwart (RAL 9005)
- Geanodiseerd zilver
C). Het product XL Rolgordijnen
Kan alleen worden geleverd in de systeemkleur Wit (RAL 9003).
Kies de gewenste type ketting
Kettingbediening
De kunststof ketting wordt geleverd in de gekozen systeemkleur en de metalen ketting is zilver. Er geldt een meerprijs voor de metalen ketting. U kunt zelf bepalen aan welke kant de bediening komt (links of rechts).
Ketting lengte
De lengte van de ketting is standaard hetzelfde als de opgegeven hoogte van het rolgordijn.
Kindveilig
U krijgt bij een kunststof ketting altijd een breakaway connector zodat de ketting kindveilig is.
U krijgt bij een metalen ketting altijd een veiligheidshaak zodat de ketting kindveilig is.
Extra Luxe = elektrische bediening
Kies bij type/soort bedieing voor "elektrisch". Het rolgordijn krijgt dan een ingebouwde motor (niet zichtbaar) in cassette. Hierbij zijn er twee opties:
1. Motor Draadloos via ingebouwde batterij
2. Motor Bedraad 230v
Optie 1: Elektrisch rolgordijn draadloos - Specificaties
- Ingebouwde motor in cassette (niet zichtbaar)
- Eind positie rolgordijn in te stellen via afstandsbediening
- Ingebouwde ontvanger
- Radio frequency 433 MHz
- Type motor: Mono-Directionele motor
- Merk Brel
- Keuze uit diverse afstandsbediening (meer of minder kanaals)
- Batterij Li-ion ingebouwd in systeem (niet zichtbaar)
- Spanning 12v
- Door batterij geen aansluiten 230v niet noodzakelijk
- USB oplaadpunt bevindt zich aan linkerzijde
- Eenvoudige montage
- Laag energie verbruik: Afhankelijk van gebruik circa 1x per 6-12 maanden opladen
Standaard geleverd met oplader voor batterij inclusief 3 meter kabel
Keuze afstandbedieningen
Bij de keuze voor optie draadloze elektrische bediening
1. One X1 = 5 kanaals
Met deze afstandbediening zijn 5 producten te bedienen.
2. One X4 = 15 kanaals
Met deze afstandbediening zijn 15 producten te bedienen.
3. One X6 = 30 kanaals
Met deze afstandbediening zijn 30 producten te bedienen.
Optie 2: Elektrisch rolgordijn bedraad - Specificaties
- Ingebouwde motor in cassette (niet zichtbaar)
- Eind positie rolgordijn in te stellen via afstandsbediening
- Ingebouwde ontvanger
- Radio frequency 433 MHz
- Type motor: Mono-Directionele motor
- Merk Brel
- Keuze voor afstandsbediening 15 kanaals
- Aansluiten op 230v
- Aan linkerzijde cassette bevinden zich de stroomkabels tbv aansluiten 230v
- Eenvoudige montage
Afstandbediening
Bij de keuze voor optie elektrische bediening bedraad wordt het rolgordijn standaard geleverd met een 15 kanaals handzender (afstandsbediening)
N2 afstandsbediening = 15 kanaals
Met deze afstandbediening zijn 15 producten te bedienen.
Domotica (optioneel)
De radio-motoren zijn van het topmerk BREL. De Mono-Directionele motoren zijn te koppelen met diverse domotica systemen. Lees hier meer.
Smarthome controler (optioneel)
De motoren zijn van met topmerk BREL. Het is mogelijk bovenstaande beide elektrische opties (bedraad en draadloos) te bedienen via een app.
Het enige wat je hiervoor nodig hebt is de Smarthome stekker. Deze maakt verbinding met je router en je kunt van start. Hiermee kun je al je Brel radio motoren bedienen en ook tijdklokken inschakelen. Het is simpel. Het enige wat je moet doen is de App volgen, je registreren en vervolgens kun je alles koppelen. De App wijst zich vanzelf. Je kunt de App vinden in de App store of de Google Play store onder: Lite Smarthome Controller of HomeWizard Lite.
Let op: wij geven echter geen ondersteuning (klantenservice) op de koppeling / domotica / bediening met apps etc. Dit omdat er taloze systemen, combinaties & mogelijkheden zijn waarop wij momenteel niet zijn ingewerkt.
Bij keuze voor: Draadloos bediening
Bij de keuze voor optie draadloze elektrische bediening
1. One X1 = 5 kanaals
Met deze afstandbediening zijn 5 producten te bedienen.
2. One X4 = 15 kanaals
Met deze afstandbediening zijn 15 producten te bedienen.
3. One X6 = 30 kanaals
Met deze afstandbediening zijn 30 producten te bedienen.
Bij keuze voor: Bediening bedraad
Bij de keuze voor optie elektrische bediening bedraad is er 1x optie afstandsbediening (15 kanaals handzender).
N9 afstandsbediening = 15 kanaals
Met deze afstandbediening zijn 15 producten te bedienen.
Domotica (optioneel)
De radio-motoren zijn van met topmerk BREL. De Mono-Directionele motoren zijn te koppelen met diverse domotica systemen.
- Amazon
- Google
- Homey
- Klik-aan-klik-uit
Lees hier meer...
Smarthome controler (optioneel)
De motoren zijn van het topmerk BREL. Het is mogelijk bovenstaande beide elektrische opties (bedraad en draadloos) te bedienen via een app.
Het enige wat je hiervoor nodig hebt is de Smarthome stekker. Deze maakt verbinding met je router en je kunt van start. Hiermee kun je al je Brel radio motoren bedienen en ook tijdklokken inschakelen. Het is simpel. Het enige wat je moet doen is de App volgen, je registreren en vervolgens kun je alles koppelen. De App wijst zich vanzelf. Je kunt de App vinden in de App store of de Google Play store onder: Lite Smarthome Controller of HomeWizard Lite.
Let op: wij geven echter geen ondersteuning (klantenservice) op de koppeling / domotica / bediening met apps etc. Dit omdat er taloze systemen, combinaties & mogelijkheden zijn waarop wij momenteel niet zijn ingewerkt.
Kies de gewenste kant voor de bediening
Keuze uit: links of rechts
Bij de keuze voor elektrisch (indien mogelijk) is dit de kant van het snoer of het oplaadpunt.
Wat is staaldraad zijgeleiding?
Het staaldraad zit aan de bovenkant vast aan het systeem en kunt u aan de onderkant monteren door middel van een bevestiging. De onderlat zit aan deze staaldraad bevestigd, waardoor het product netjes op zijn plaats blijft hangen.
Zijgeleiding accessoires worden geleverd in de kleur wit en niet in de gekozen systeemkleur.
Wij hebben 2x keuze qua staaldraad dikte
A. Staaldraad 1mm dikte
B. Staaldraad 1.2mm dikte (extra sterk)
1). Als u kiest voor zijgeleidng dan heb je verschillende soorten steunen voor de montage aan de onderkant.
2). Hieronder een voorbeeld van een rolgordijn met de standaard steun en zijgeleiding aan de wand gemonteerd:
3). Hieronder een voorbeeld van een rolgordijn met de standaard steun en zijgeleiding aan het plafond gemonteerd:
U kunt kiezen voor 2 type onderlatten. U krijgt standaard een stalen onderlat in de kleur wit en deze is omhuld met de door u bestelde stof.
U kunt anders kiezen voor een aluminium onderlat in de door u gekozen systeemkleur.
Wanneer u heeft gekozen voor de systeem kleur zwart zal de onderlat worden uitgevoerd in geanodiseerd aluminium
Is uw rolgordijn 3500mm of breder dan ontvangt u standaard een aluminium onderlat.
Contrarollend
Wanneer u kiest voor een niet-contrarollend rolgordijn, rolt de stof af aan de kant van het raam. Hieronder ziet u een voorbeeld van een niet contrarollend rolgordijn. Dit is de meest gekozen optie.
Wanneer u kiest voor een contrarollend rolgordijn, rolt de stof af aan de kant van de kamer. Bij uitstekende deurkrukken, hengsels of andere obstakels kan dit een oplossing zijn. Hieronder ziet u een voorbeeld van een contrarollend rolgordijn.
Locatie van het product (waar komt het product te hangen). Als referentie voor u.
Bijvoorbeeld: woonkamer, keuken, slaapkamer etc